Czechtalent

Zlíntalent 1998

Realizační tým; Úvod; Porota; Výsledky; Soutěžící finalisté;Soutěžící semifinalisté; Video; Fotogalerie; Tisk;

Bulletin titul 600   Bulletin uvod 400

Bulletin realizace 900    Bulletin Malar 450

Bulletin realizace 950    Bulletin spinarova 450

 

VÝSLEDKY - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Umístení Jméno Obec
 1.  Foukalová Markéta  Praha
 2.  Rypka Martin  Praha
 3.  Linda David  Osek

 

CENA DIVÁKŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Mlateček Martin  Brno

 

CENA NOVINÁŘŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Gajdoš Jan  Velehrad

 

 PŘEHLED FINALISTŮ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno Obec
 1.  Foukalová Markéta  Praha
 2.  Linda David  Osek
 3.  Gajdoš Jan  Velehrad
4.  Mlateček Martin  Brno
5.  Koběrští Aleš a Jiří  Ostrava
6.  Hrozová Petra  Hranice na Moravě
7.  Šticha Miroslav  Velké Popovice
8.  Rybka Martin  Ostrava
9.  Pavlů Ester  Mikulov
10.  Šnajdarová Radmila  Uherské Hradiště
11.  Cvanová Petra  Kobylí na Moravě

 

PŘEHLED FINALISTŮ AUTORSKÉ SOUTĚŽE

Číslo Jméno Skladba
 1.  Mazourová Markéta  Motýl v záclonách
 2.  Zedník Pavel  Smích v záclonách
 3.  Budík Vladimír  Divokou vodou
4.  Mazourová Jarmila  Oheň
5.  Cidlinský Dalibor  Nebeská bytost
6.  Gabaj Petr  To jenom se zdá
7.  Kudrna Radek  Cha Cha Cha
8.  Vejběra Tony  Červenej květ
9.  Beran Zdeněk  Ikaros na detektoru lži
10.  Fadrný Jiří  Svatojánská noc
11.  Kameník Václav  Nebudeš už jiná
12.  Hruša Bohuslav Oheň

 

SEMIFINALISTÉ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno
 1.  Kadlecová Hana
2.  Šticha Miroslav
3.  Křivánek Pavel
4.  Goldbergerová Monika
5.  Pavlů Ester
6.  Kumpricht Lukáš
7.  Černíková Lucie
8.  Foukalová Markéta
9.  Stejskal Jan
10.  Linda David
11.  Polcarová Anička
12.  Braun Martin
13.  Veselé Kristýna
14.  Urban Robert
15.  Šmídová Lenka
16.  Šnajdarová Radmila
17.  Rypka Martin
18.  Drimlová Tereza
19.  Šustková Alexandra
20.  Hrozová Petra
21.  Holub Jiří
22.  Borzová Denisa
23.  Vaňková Zuzana
24.  Cvanová Petra
25.  Koběrský Aleš a Jiří
26.  Janiš Jiří
27.  Gajdoš Jan
28.  Mlateček Martin
29.  Havlíčková Monika

 

Video:

Fotogalerie:

 

Tisk:

Zlíntalent 1996

Bulletin titul 600   Bulletin uvod 400

MODERÁTOR:

MARTIN HRDINKA

 

POROTA:

Věra Špinarová, Ing. Vladimír Daťka, Josef Holásek, Pavel Svačina, Michal Vašica, Karel Markytán, Peter Nagy, Heidi Janků.

 

VÝSLEDKY - VÍTĚZ V KATEGORII ZPĚVAČEK

Číslo Jméno Obec
 1.          Dagmar Sobková  Zlín

 

   VÝSLEDKY - VÍTĚZ V KATEGORII ZPĚVÁKŮ

Číslo Jméno Obec
 1.  Petr Bende  Brno

 

   VÝSLEDKY - VÍTĚZ V KATEGORII HUDEBNÍCH SKUPIN

Číslo Jméno Obec
 1.  Penzion Rock   Holešov

 

 PŘEHLED FINALISTŮ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno Obec
 1.  Bodická Zuzana  
 2.  Sobková Dagmar  
 3.  Hegrová Tereza  
4.  Michlíčková Anna  
5.  Plíšková Gabriela  
6.  Stojanová Renata  
7.  Bende Petr  
8.  Penzion Rock  
9.  Varicose Veins  
10.  The Beat Storm  
11.  Vaškův Věšák  

   

Fotogalerie:

 

Tisk:

Zlíntalent 1997

Realizační tým; Úvod; Porota; Výsledky; Soutěžící finalisté; Video; Fotogalerie; Tisk;

1997 ZLT grafika 450      1997 ZLT realizace 450

Bulletin realizace 900  1997 ZLT úvod program0001 450

 

Porota:

Luděk Malár, PhDr.Miloš Skalka, Dr. Dušan Dostál, Věra Špinarová, Michal David, Karel Gott, Ing. Vladimír Daťka, Denisa Marková, Magdalena Hudecová, Karel Dvorský, Irena Ondrová, Helena Vondráčková, Roman Jelínek, František Hrnčiřík.

 

Soutěžící finalisté:

1997 ZLT soutezici 450  1997 ZLT soutezici1 450

1997 ZLT soutezici2 450

  

 VÝSLEDKY - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Umístení Jméno Obec
 1.  Sedláčková Pavlína  Hodonín
 2.  Koběrští Aleš a Jiří  Ostrava
 3.  Tomečková Soňa  Letovice

 

CENA DIVÁKŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1. Holoubek Jiří  Liberec    

 

CENA NOVINÁŘŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Fialová Tereza  Staré Město

 

PŘEHLED FINALISTŮ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno Obec
 1.  Jiřičková Radka  Nové Město nad Metují
 2.  Szczepankova Darina  Nýdek
 3.  Holoubek Jiří  Liberec
4.  Krejčí Helena  Jihlava
5.  Koběrští Aleš a Jiří  Ostrava
6.  John Petr  Staré Město pod Sněžníkem
7.  Tomečková Soňa  Letovice
8.  Michelčík Martin  Tatranská Lomnica
9.  Sedláčková Pavlína  Opava
10.  Podolská Martina  Neplachovice
11.  Mašková Olga  Vlašim
12.  Fialová Tereza  Staré Město

 

Video:

Video:

Fotogalerie:

 

Tisk:

Zlíntalent 1999

Realizační tým; Úvod; Porota; Výsledky; Soutěžící finalisté;Soutěžící semifinalisté; Video semifinále; Video finále; Fotogalerie; Tisk;

Bulletin titul 600   Bulletin uvod 400

Bulletin realizace 900    Bulletin Malar 450

Bulletin realizace 950    Bulletin spinarova 450

 

VÝSLEDKY - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Umístení Jméno Obec
 1.  Bárta Jan  Šumperk
 2.  Podholová Kateřina  Podbořany
 3.  Ježová Karolína  Praha

 

CENA DIVÁKŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Ježová Karolína  Praha

 

CENA NOVINÁŘŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Maňásova Kateřina  Valašské Meziříčí

 

 PŘEHLED FINALISTŮ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno Obec
 1.  Ježová Karolína  Praha
 2.  Hrbáčková Andrea  Holešov
 3.  Černín Erik  Kopřivnice
4.  Maňásová Kateřina  Valašské Meziříčí
5.  Huňová Romana  Bystřice pod Hostýnem
6.  Vašková Hana  Dačice
7.  Bárta Jan  Šumperk
8.  Konečná Petra  Němčice nad Hanou
9.  Podholová Kateřina  Podbořany
10.  Kachlířová Andrea  Třebíč
11.  Bende Petr  Újezd u Rosic
11.  Gajdoš Jan  Velehrad

  

SEMIFINALISTÉ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno
 1.  Kadlecová Hana
2.  Šticha Miroslav
3.  Křivánek Pavel
4.  Goldbergerová Monika
5.  Pavlů Ester
6.  Kumpricht Lukáš
7.  Černíková Lucie
8.  Foukalová Markéta
9.  Stejskal Jan
10.  Linda David
11.  Polcarová Anička
12.  Braun Martin
13.  Veselé Kristýna
14.  Urban Robert
15.  Šmídová Lenka
16.  Šnajdarová Radmila
17.  Rypka Martin
18.  Drimlová Tereza
19.  Šustková Alexandra
20.  Hrozová Petra
21.  Holub Jiří
22.  Borzová Denisa
23.  Vaňková Zuzana
24.  Cvanová Petra
25.  Koběrský Aleš a Jiří
26.  Janiš Jiří
27.  Gajdoš Jan
28.  Mlateček Martin
29.  Havlíčková Monika

 

Video semifinále:

 

Video finále:

Fotogalerie semifinále:

Fotogalerie finále:

Fotogalerie raut:

Tisk:

Zlíntalent 2000

Realizační tým; Úvod; Porota; Výsledky; Soutěžící finalisté;Soutěžící semifinalisté; Video; Fotogalerie; Tisk;

Bulletin titul 600   Bulletin uvod 400

Bulletin realizace 900    Bulletin Malar 450

Bulletin realizace 950    Bulletin spinarova 450

 

VÝSLEDKY - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Umístení Jméno Obec
 1.  Vítková Markéta  Praha
 2.  Vratislavská Lucie  Strážnice
 3.  Králíková Pavla  Ostrava

 

VÝSLEDKY - AUTORSKÁ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Homola Jiří  Česká Lípa
 1.  Makula Petr  Ostrava
 1.  Černý Ludvík  Ostrava

 

  PŘEHLED FINALISTŮ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno Obec
 1.  Vítková Markéta  Praha
 2.  Fialová Lucie  Nova Paka
 3.  Holásková Martina  Zlín
4.  Chudová Kateřina  Hranice na Moravě
5.  Braun Martin  Písek
6.  Slavíková Renáta  Rakovník
7.  Bičiště Lukáš  Nejdek
8.  Machovská Kateřina  Zlín
9.  Králíková Pavla  Karviná
10.  Konečná Alice  Zlín
11.  Vratislavská Lucie  Strážnice
11.  Veronika Zaňková  Lično

  

SEMIFINALISTÉ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno
 1.  Machovská Kateřina
2.  Kašpar Daniel
3.  Bende Petr
4.  Zavadil Láďa
5.  Braun Martin
6.  Malaníková Magdaléna
7.  Vítková Markéta
8.  Bílková Jana
9.  Bičiště Lukáš
10.  Fečová Erika
11.  Králíková Pavla
12.  Jindrová Lucie
13.   Jareš Jan
14.  Černín Erik
15.  Michna Marek
16.  Sejáková Andrea
17.  Krajčová Jana
18.  Vratislavská Lucie
19.  Woynarová Veronika
20.  Chudová Kateřina
21.  Zatloukalová Eva
22.  Sršňová Ivana
23.  Sláviková Renata
24.  Kernerová Kateřina
25.  Zoulová Eliška
26.  Fialová Lucie
27.  Gajdoš Jan
28.  Mlateček Martin
29.  Havlíčková Monika

 

Video semifinále:

Video finále:

 

Fotogalerie semifinále:

Fotogalerie finále:

Fotogalerie raut:

Tisk:

Zlíntalent 2001

Realizační tým; Úvod; Porota; Výsledky; Soutěžící finalisté;Soutěžící semifinalisté; ProgramVideo finále; Fotogalerie; Tisk;

Bulletin titul 600   Bulletin uvod 400

Bulletin realizace 900    Bulletin Malar 450

Bulletin realizace 950    Bulletin spinarova 450

 

2001 ZLT program 450   2001 ZLT letak 450

 

VÝSLEDKY - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Umístení Jméno Obec
 1.  Zobáčová Lenka  Hradec Králové
 2.  Kousalová Irena  Praha
 3.  Kováč Kamil  Bruntál

 

VÝSLEDKY - AUTORSKÁ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.   Zezulka Martin a Pařil Marek  Brno
 1.  Mazourová Markéta  Praha
 1.  Mazourová Jarmila  Praha

 

  PŘEHLED FINALISTŮ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

2001 ZLT stoklasa hampejzova 450   2001 ZLT buckova hrusa 450

2001 ZLT charalambidu zankova 450   2001 ZLT kriz kousalova 450 

2001 ZLT vytasek zobacova 450   2001 ZLT zatloukalova klusackova 450

2001 ZLT kovac 450   2001 ZLT program 450

 

SEMIFINALISTÉ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno
 1.  Stoklasa Patrik
2.  Veronika Boušková
3.  Vlčeková Zuzana
4.  Procházková Alexandra
5.  Riedlová Ilona
6.  Křivánek Pavel
7.  Škarková Ivana
8.  Folwarczná Lucie
9.  Trchalíková Hana
10.  Hampejsová Monika
11.  Trio Tarantela
12.  Bucková Zuzana
13.  Hruša Bohuslav
14.  Junek Robert
15.  Zakopal Petr
16.  DEJAVU
17.  Zatloukalová Eva
18.   Jíchová Miroslava
19.  Klusáčková Karolína
20.  Chalambidu Irini
21.  Zaňková Veronika
22.  Vytásek Jan
23.  Puškáš Robin
24.  Zobačová Lenka
25.  Kříž Jaroslav
26.  Strojilová Lenka
27.  Malá Romana
28.  Kalužová Jana
29.  Kousalová Irena
29.  Luňáková Martina
29.  Hytychová Veronika
29.  Urbánková Gabriela
29.  Křížka Martin
29.  Todorová Beatrice
29.  Kováč Kamil

 

Video finále:

Fotogalerie semifinále:

Fotogalerie finále:

Fotogalerie raut:

Tisk:

Zlíntalent 2002

Realizační tým; Úvod; Porota; Výsledky; Soutěžící finalisté;Soutěžící semifinalisté; ProgramVideo; Fotogalerie; Tisk;

Bulletin titul 600   Bulletin uvod 400

Bulletin realizace 900    Bulletin Malar 450

Bulletin realizace 950    2002 ZLT porota 2 450

2002 ZLT porota 3 450   2002 ZLT porota 4 450

2002 ZLT porota 5 450   2002 ZLT porota 6 450

2002 ZLT porota 7 450   2002 ZLT porota 8 450

2002 ZLT porota 9 450   2002 ZLT porota 10 450

 

2001 ZLT program 450   2001 ZLT letak 450

 

VÝSLEDKY - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Umístení Jméno Obec
 1.  Poulíčková Markéta  Mikulov
 2.  Pobudová Michaela  Praha
 3.  Nováková Kateřina  Uherské Hradiště

 

VÝSLEDKY - AUTORSKÁ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Skladba
 1.  Cidlinský Dalibor a Jankovská Lenka  Nebeská bytost
 1.  Budík Vladimír  Divokou vodou
 1.  Kudrna Radek  Cha Cha Cha

 

CENA DIVÁKŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Kašpar Daniel  Sudkov

 

CENA NOVINÁŘŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Poulíčková Markéta  Mikulov

 

CENA NOVINÁŘŮ - AUTORSKÁ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Skladba
 1.  Kudrna Radek  Cha Cha Cha

 

  PŘEHLED FINALISTŮ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

2001 ZLT stoklasa hampejzova 450   2001 ZLT buckova hrusa 4502001 ZLT charalambidu zankova 450   2001 ZLT kriz kousalova 450 2001 ZLT vytasek zobacova 450   2001 ZLT zatloukalova klusackova 450 

 

SEMIFINALISTÉ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno
 1.  Todorová Beatrice
2.  Kachlířová Andrea
3.  Vaňková Zuzana
4.  Nakládalová Veronika
5.  Koblitzová Kristýna
6.  Bučková Andrea
7.  Žáková Linda
8.  Havlínová Tereza
9.  Nováková Kateřina
10.  Ježková Petra
11.  Folwarcná Lucie
12.  Tomšů Hana
13.  Jiříček Petr
14.  Pisková Lenka
15.  Lipová Jana
16.  Pachlová Vladimíra
17.  Zaňková Veronika
18.  Trchalíková Hana
19.  Zábranská Lenka
20.  Poulíčková Markéta
21.  Mikšaníková Kateřina
22.  Barbořáková Ivana
23.  Konečná Petra
24.  Křížka Martin
25.  Píbil Radim
26.  Miková Zuzana
27.  Pobudová Michaela
28.  Vavroušková Veronika
29.  Trávníčková Lenka
29.  Fečová Erika
29.  Ciranová Zuzana
29.  Smyčková Jolana
29.  KKašpar Daniel
29.  Zaňková Klára

 

 

Video finále autorské soutěže:

 

 

Video finále interpretační soutěže:

Fotogalerie semifinále:

Fotogalerie akce:

Fotogalerie finále:

Fotogalerie raut:

Tisk:

 

Zlíntalent 2003

Realizační tým; Úvod; Porota; Výsledky; Soutěžící finalisté;Soutěžící semifinalisté; ProgramVideo; Fotogalerie; Tisk;

Bulletin titul 600   Bulletin uvod 400 

ÚVODNÍ SLOVA

 

FESTIVALOVÁ POROTA

   

2001 ZLT program 450   2001 ZLT letak 450

 

VÝSLEDKY - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Umístení Jméno Obec
 1.  Dovalová Zuzana  Frenštát p. Radhoštěm
 2.  Kováč Kamil  Bruntal
 3.  Pažoutová Alžběta  Praha

 

VÝSLEDKY - AUTORSKÁ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Skladba
 1.  Mazourová Markéta a Jarmila  Panenka z porcelánu
 1.  Hubacz Petr  Rádo se stalo
 1.  Čermák Lukáš  Tam, kde včera bylo doma

 

CENA DIVÁKŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Ciranová Zuzana  Spytihněv

 

CENA NOVINÁŘŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Pažoutová Alžběta  Praha

 

CENA NOVINÁŘŮ - AUTORSKÁ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Skladba
 1.  Čermák Lukáš  Tam, kde včera bylo doma

 

  PŘEHLED FINALISTŮ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

 

        

SEMIFINALISTÉ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno
 1.  Miková Zuzana
2.  Bajt Lukáš
3.  Trchalíková Hana
4.  Terčová Tereza
5.  Friedrichová Lenka
6.  Tomšů Hana
7.  Mikšaníková Kateřina
8.  Hanáková Jitka
9.  Trtíková Hana
10.  Ježková Petra
11.  Bartoš Ondřej
12.  Tejnický Bohumil
13.  Vaňková Šárka
14.  Zaňková Klára
15.  Zaharowska Zuzana
16.  Nakládalová Veronika
17.  Pisková Lenka
18.  Živčák Josef
19.  Sklenářová Kateřina
20.  Janků Miroslav
21.  Dovalová Zuzana
22.  Drahošová Jana
23.  Černá Simona
24.  Kopičková Klára
25.  Ciranová Zuzana
26.  Švik Jan
27.  Ptáčková Eliška
28.  Borecká Dagmar
29.  Pažoutová Alžběta
29.  Kamil Kováč
29.  Redaiová Jana

 

VIDEO : SEMIFINÁLE

 

VIDEO : FINÁLE INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

 

VIDEO : FINÁLE AUTORSKÉ SOUTĚŽE

 

FOTOGALERIE SEMIFINÁLE:

FOTOGALERIE AKCE:

FOTOGALERIE FINÁLE AUTORSKÉ SOUTĚŽE:

FOTOGALERIE FINÁLE INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE:

FOTOGALERIE HOSTÉ:

FOTOGALERIE RAUT:

TISK:

 

Zlíntalent 2004

Realizační tým; Úvod; Porota; Výsledky; Soutěžící finalisté;Soutěžící semifinalisté; ProgramVideo; Fotogalerie; Tisk;

Bulletin titul 600   Bulletin uvod 400 

ÚVODNÍ SLOVA

 

FESTIVALOVÁ POROTA

   

2001 ZLT program 450   2001 ZLT letak 450

 

VÝSLEDKY - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Umístení Jméno Obec
 1.  Poláčková Ivana  Pezinok
 2.  Chlumská Lucie  Brno
 3.  Miková Zuzana  Vlachovice

 

VÝSLEDKY - AUTORSKÁ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Skladba
 1.  Le Čhavendar  Sako Vakerel
 1.  Řeřicha Bob  Blond Angel
 1.  Mourek Luděk  Rub ani Líc

 

CENA DIVÁKŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Trtíková Hana  Všemina

 

CENA NOVINÁŘŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Chlumská Lucie  Brno

 

CENA DIVÁKŮ - AUTORSKÁ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Skladba
 1.  Mazourová Markéta  Maluj dál

 

  PŘEHLED FINALISTŮ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

 

        

SEMIFINALISTÉ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno
 1.  Bromová Kristýna
2.  Brož Daniel
3.  Davídková Nikol
4.  Dolník Jaroslav
5.  Fialová Tereza
6.  Foret Michal
7.  Halová Dita
8.  Hrdý Jakub
9.  Charalambidu Irini
10.  Chlumská Lucie
11.  Chudová Kateřina
12.  Jančová Pavla
13.  Janků Miroslav
14.  Kolářová a Školoudík
15.  Nosková Petra
16.  Olašín Marián
17.  Pavlík Jan
18.  Pazderová Vladimíra
19.  Pažoutová Alžběta
20.  Pisková Lenka
21.  Poláčková Ivana
22.  Rainová Pavla
23.  Rewajová Jitka
24.  Ruml Ondřej
25.  Somerová Monika
26.  Svobodová Eva
27.  Šudoma Petr
28.  Švrčinová Linda
29.  Terčová Tereza
29.  Trtíková Hana
29.  Urbánková Gabriela
29.  Vlašicová Eliška
29.  Vojtěch Adam

 

VIDEO : SEMIFINANÁLE

VIDEO : FINÁLE AUTORSKÉ SOUTĚŽE

 VIDEO : FINÁLE INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

 

FOTOGALERIE SEMIFINÁLE:

FOTOGALERIE AKCE:

FOTOGALERIE FINÁLE AUTORSKÉ SOUTĚŽE:

FOTOGALERIE FINÁLE INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE:

FOTOGALERIE RAUT:

TISK:

 

Zlíntalent 2005

Realizační tým; Úvod; Porota; Výsledky; Soutěžící finalisté;Soutěžící semifinalisté; ProgramVideo; Fotogalerie; Tisk;

Bulletin titul 600   Bulletin uvod 400 

ÚVODNÍ SLOVA

 

FESTIVALOVÁ POROTA

   

PROGRAM :

2001 ZLT program 450   2001 ZLT letak 450

 

VÝSLEDKY - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Umístení Jméno Obec
 1.  Chudáčková Zuzana  Brno
 2.  Polášek Viktor  Praha
 3.  Blahynková Marie  Kyjov

 

VÝSLEDKY - AUTORSKÁ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Skladba
 1.  Dalibor Cidlinský jr.  Sit and Cry
 1.  Cvrkalová Petra  Slepé stopy
 1.  Claim  Suicide Man

 

VÝSLEDKY - DĚTSKÁ SOUTĚŽ

Umístení Jméno Obec
 1.  Termerová Andrea  Most
 2.  Daniluková Anna  Mělník
 3.  Kozlovská Klára  Bílina

 

CENA DIVÁKŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ 

Umístení Jméno Obec
 1.  Klečková Kateřina  Ostrava

 

CENA NOVINÁŘŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ 

Umístení Jméno Obec
 1.  Klečková Kateřina  Ostrava

 

CENA NOVINÁŘŮ - AUTORSKÁ SOUTĚŽ 

Umístení Jméno Skladba
 1.  Klečková Kateřina  Ostrava

 

CENA DIVÁKŮ - AUTORSKÁ SOUTĚŽ 

Umístení Jméno Skladba
 1.  Březina Pavel  17náct

 

PŘEHLED FINALISTŮ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

 

SEMIFINALISTÉ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE 

Číslo Jméno
 1.  Bromová Kristýna
2.  Brož Daniel
3.  Davídková Nikol
4.  Dolník Jaroslav
5.  Fialová Tereza
6.  Foret Michal
7.  Halová Dita
8.  Hrdý Jakub
9.  Charalambidu Irini
10.  Chlumská Lucie
11.  Chudová Kateřina
12.  Jančová Pavla
13.  Janků Miroslav
14.  Kolářová a Školoudík
15.  Nosková Petra
16.  Olašín Marián
17.  Pavlík Jan
18.  Pazderová Vladimíra
19.  Pažoutová Alžběta
20.  Pisková Lenka
21.  Poláčková Ivana
22.  Rainová Pavla
23.  Rewajová Jitka
24.  Ruml Ondřej
25.  Somerová Monika
26.  Svobodová Eva
27.  Šudoma Petr
28.  Švrčinová Linda
29.  Terčová Tereza
29.  Trtíková Hana
29.  Urbánková Gabriela
29.  Vlašicová Eliška
29.  Vojtěch Adam

 

VIDEO : FINÁLE INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

 VIDEO : FINÁLE AUTORSKÉ SOUTĚŽE

 

 FOTOGALERIE SEMIFINÁLE:

FOTOGALERIE AKCE:

FOTOGALERIE FINÁLE AUTORSKÉ SOUTĚŽE: