titulka 2017 web

Facebook 1   spotify 1 Itunes logo 1 Deezer 1    logo 80 light

bio:

Obsazení

Markéta Pešková (zpěv ) úspěšná mladá zpěvačka a herečka, absolventka brněnské JAMU, členka souboru Městského divadla v Brně. V současné době působí v muzikálech a inscenacích "Jája a Pája" - divadlo Radost, "Mýdlový princ" - Divadlo Broadway Praha, "Bítls" - Městské divadlo Brno, "Kouzelná flétna" - Divadlo Radost, "Titanic" - Městské divadlo Brno, "Chaplin" - Městské divadlo Brno.

Salih Hadziabdic  (zpěv, akustická a elektrická kytara ) v roce 2000 s podporou svých přátel z dětství, s Adym  a Alenem z Derventy, sestavil  Salih kapelu Unplugged Plug  -  velmi úspěšnou klubovou kapelu v třistatisícovém Sarajevu. Tato kapela získala právem kultovní status mezi bosenským publikem během osmnáctí let existence kapely.V roce 2013 kapela nahrála v Sarajevu album s názvem „Dabogda struje nestalo!“, které bylo v následujících letech propagováno v rámci klubových představení. Po celou dobu své existence se  kapela často prezentovala v TV, radiích, na festivalech, klubech a není výjimkou i zahraniční zájezdy do Evropy. Vzpomeňme velmi úspěšné vystoupení v Praze v Jazz klubu v roce 2013. Zajímavostí je mimo jiné natáčení videoklipu k písní „Savršeno“ na magických místech historické Prahy.

Luděk Malár (zpěv, perkuse, kytara) absolvoval hru na housle a kytaru v Lidové škole umění. Jako hudebník působil v 70 letech v několika rockových skupinách, kde hrál na basovou kytaru a zpíval. Od třiadvaceti let začal hrát profesionálně a založil skupinu Horoskop (1980). Ještě v témže roce podepsala skupina smlouvu se švýcarskou agenturou Bugra Production a začala trvale působit ve švýcarských hudebních klubech. Po listopadové revoluci Luděk Malár ukončil dráhu profesionálního hudebníka a začal podnikat v oblasti počítačové techniky. Na podzim roku 1995 založil s Františkem Hrnčiříkem hudební agenturu EMP Music, která se zaměřuje na mladé hudebníky a zpěváky. Ve Zlíně obnovil tradici soutěžního festivalu mladých zpěváků, zpěvaček a autorů skladeb Zlíntalent (dříve Intertalent), který se dnes jmenuje Czechtalent. Ludek Malár je prezidentem této hudební soutěže. V letech 1999 až 2004 pořádala agentura EMP Music v hlavním městě republiky mezinárodní soutěžní hudební festival Universetalent Prague. Luděk Malár je zván do porot zahraničních festivalů mladých talentů (Malta, Kazachstán, Bulharsko, Rumunsko, Egypt). Od roku 2001 se stal členem mezinárodní poroty jedné z největších amerických agentur pro vyhledávání talentů IMTA, kde zasedá 2 x ročně - v červenci v New Yorku a v lednu v Los Angeles. Jako hudební producent objevil Luděk Malár pro českou hudební scénu Tomáše Kluse, Dashu, Alici Konečnou a Markétu Poulíčkovou. Tomášovi Klusovi produkoval alba Cesta do záhu(d)by a Hlavní uzávěr splínu (obě získala Zlatou deskou), dále pro zpěvačky Dashu a Alici Konečnou,Toma Malara a skupinu Premier. Celkem vyprodukoval dvě desítkyalb.

Petr Plášek  ( kytara)

Luboš Mašlík ( baskytara, kytara, multiinstrumentalista) jako hudebník působí v několika zlínských kapelách a pracuje jako zvukový mistr v nahrávacím studiu Esorecording.

Marek Šlapanský ( bicí nástroje)  spolupráce s hudebníky mnoha žánrů, člen latino kvartetu Lazaro Cruze, člen Fdur Jazzbandu, člen Latino Jazz Night, studiová práce pro Wabiho Daňka, AG Flek, člen C&K Vocalu, firemní hráč a endorser fy Roland, hráč v muzikálových představeních Manon Lescaut, Hráči, Petr a Lucie, autorská tvorba s Radiojam, Tokyo.

Eva Vildová (klávesy) vystudovala pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Působila na konzervatoři v Teplicích a v Severočeském divadle opery a baletu v Ústí nad Labem. Několik let byla členkou souboru Bel Canto, sboru Romance a Dívčího pěveckého sboru UJEP, se kterými se zúčastnila mnoha tuzemských i zahraničních festivalů a soutěží. Vyučovala hru na klavír a doprovázela sólisty a soubory různých hudebních žánrů. Podílela se také na založení Filmového orchestru FOMV a skupiny Hobby. V současné době pracuje mimo jiné jako korepetitorka na ZUŠ Morava Zlín, koncertuje s triem Doemi a jinými ansámbly, často se účastní také dalších hudebních projektů ve Zlíně a okolí. 

 

Facebook 1   spotify 1 Itunes logo 1 Deezer 1    logo 80 light

 

                 

Facebook 1   spotify 1 Itunes logo 1 Deezer 1    logo 80 light

fotogalerie:

  

{flike}

{fcomments}