Czechtalent

Zlíntalent 1998

Bulletin titul 600   Bulletin uvod 400

Bulletin realizace 900

Bulletin realizace 950

VÝSLEDKY - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Umístení Jméno Obec
 1.  Foukalová Markéta  Praha
 2.  Rypka Martin  Ostrava
 3.  Linda David  Osek

 

CENA DIVÁKŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Mlateček Martin  Brno

 

CENA NOVINÁŘŮ - INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ

Číslo Jméno Obec
 1.  Gajdoš Jan  Velehrad

 

 PŘEHLED FINALISTŮ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno Obec
 1.  Foukalová Markéta  Praha
 2.  Linda David  Osek
 3.  Gajdoš Jan  Velehrad
4.  Mlateček Martin  Brno
5.  Koběrští Aleš a Jiří  Ostrava
6.  Hrozová Petra  Hranice na Moravě
7.  Šticha Miroslav  Velké Popovice
8.  Rybka Martin  Ostrava
9.  Pavlů Ester  Mikulov
10.  Šnajdarová Radmila  Uherské Hradiště
11.  Cvanová Petra  Kobylí na Moravě

 

PŘEHLED FINALISTŮ AUTORSKÉ SOUTĚŽE

Číslo Jméno Skladba
 1.  Mazourová Markéta  Motýl v záclonách
 2.  Zedník Pavel  Smích v záclonách
 3.  Budík Vladimír  Divokou vodou
4.  Mazourová Jarmila  Oheň
5.  Cidlinský Dalibor  Nebeská bytost
6.  Gabaj Petr  To jenom se zdá
7.  Kudrna Radek  Cha Cha Cha
8.  Vejběra Tony  Červenej květ
9.  Beran Zdeněk  Ikaros na detektoru lži
10.  Fadrný Jiří  Svatojánská noc
11.  Kameník Václav  Nebudeš už jiná
12.  Hruša Bohuslav Oheň

 

SEMIFINALISTÉ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽE

Číslo Jméno
 1.  Kadlecová Hana
2.  Šticha Miroslav
3.  Křivánek Pavel
4.  Goldbergerová Monika
5.  Pavlů Ester
6.  Kumpricht Lukáš
7.  Černíková Lucie
8.  Foukalová Markéta
9.  Stejskal Jan
10.  Linda David
11.  Polcarová Anička
12.  Braun Martin
13.  Veselé Kristýna
14.  Urban Robert
15.  Šmídová Lenka
16.  Šnajdarová Radmila
17.  Rypka Martin
18.  Drimlová Tereza
19.  Šustková Alexandra
20.  Hrozová Petra
21.  Holub Jiří
22.  Borzová Denisa
23.  Vaňková Zuzana
24.  Cvanová Petra
25.  Koběrský Aleš a Jiří
26.  Janiš Jiří
27.  Gajdoš Jan
28.  Mlateček Martin
29.  Havlíčková Monika

Vítězové1. místo - Barbora Kupková

2. místo - Aneta Poláchová

3. místo - Ján Trojan

 

Zlín – Letošní devatenáctý ročník hudební soutěže pro mladé zpěváky a zpěvačky populární hudby Czechtalent 2014 zná už po uplynulém víkendu svého vítěze. Stala se jím třiadvacetiletá Barbora Kupková z Háje ve Slezsku. Druhé místo náleží dvacetileté Anetě Poláchové z Ostrožské Nové Vsi, na třetím místě se umístil dvacetiletý Ján Trojan ze slovenského města Nováky.Finále soutěže se konalo ve zlínském Velkém kině. Sál nebyl sice zaplněný do posledního místečka, přesto by se tamní nezapomenutelná atmosféra dala často i krájet.Vůbec poprvé do publika usedl David Skalka. Držel pěsti hlavně své skoro bývalé spolužačce Anetě Poláchové, které patří druhé místo. Podle něj to byl napínavý souboj.„Fandil jsem Anet, zpívá totiž úžasně, navíc máme spolu několik písniček. Opravdu bych řekl, že byla ze všech nejlepší. Ale na druhou stranu jsem spokojený s jejím umístěním, druhé místo ze tří stovek přihlášených je krásné," zhodnotil po skončení finále David Skalka.Helena Zábojníková ze Zlína zase fandila Barboře Kupkové, která si nakonec odnesla deset tisíc korun a pozlacenou sošku za první místo. „Měla originální písně na tuto dobu," pousmála se Helena Zábojníková. 

Do Czechtalentu 2014 se přihlásily bezmála tři stovky soutěžících, přičemž do semifinále postoupili čtyři zpěváci a šest zpěvaček.„Bylo to opravdu napínavé, síly docela vyrovnané. Já jsem tipoval na vítěze Jána Trojana, hrozně se mi líbil. Alespoň, že skončil na třetím místě," řekl pro Deník Luděk Malář, prezident festivalu Czechtalent a člen Akademie populární hudby.Jímzmíněný adept vystoupil nejprve se svou vlastní písní, která se jmenuje Obrazy, potom zazpíval song od Jany Kirschner Všetko je na nic. V publiku mu fandilo rovných dvanáct rodinných příslušníků.„Ze začátku to bylo fajn, okolo oběda se pak dostavila nepříjemná tréma, těsně před samotnou akcí pak už adrenalin a člověk se na to těšil. Důležité je, že jsem věděl, že tam mám lidi, kteří mě mají rádi a v hledišti mě podporují," řekl Deníku Ján Trojan.S prezentací vlastní písně byl maximálně spokojený a zpěv si užil. Při druhé prý už tušil, že je slabší. „Právě proto jsem pak nečekal, že bych mohl vyhrát. U první jsem věděl, že je dobrá," dodal Ján Trojan. 

 8SA98691

1. místo - Horák Michal
153 bodů

2. místo - Fialová Barbora
142 bodů

3. místo - Punčochová Vendula
141 bodů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zlín, 26. 5. 2013 - Teprve patnáctiletý písničkář z Vysoké nad Labem Michal Horák zvítězil v sobotu ve zlínském Velkém kině se 153 body v osmnáctém ročníku pěvecké soutěže Czechtalent 2013. Porotu oslovil vlastními skladbami, s nimiž se několikrát prezentoval publiku i coby předskokan na turné Tomáše Kluse, vítěze Czechtalentu  2007. Druhé místo letos obsadila dvacetiletá Barbora Fialová z Prahy se 142 body, o bod méně pak získala bronzová Vendula Pančochová ze Zlína, které je dvacet let. Za svůj výkon získal vítěz 10 000 korun a pozlacenou sošku - symbol soutěže.Devět děvčat a tři chlapci přednesli nejprve jednu píseň. Poté vybrala porota na základě součtu hlasů čtyři superfinalisty, kteří v druhé části soutěže zazpívali další skladbu a utkali se o prvenství.Jejich výkony posuzovalo šestnáct českých i zahraničních osobností  kulturní a politické scény. Tito byli rozděleni na Malou a Velkou porotu. V Malé porotě, která hlasovala veřejně, zasedl její předseda Miloš Skalka,  člen skupiny Elán Vašo Patejdl a finalista Česko Slovenské Superstar Martin Harich. Velké porotě předsedal prezident festivalu Luděk Malár a spolu s ním hodnotili soutěžící neveřejně pomocí hlasovacích lístků například Eduard 

 

 

czechtalent-2012Dvacetiletá Kateřina Kouláková je vítězkou soutěže Czechtalent 2012

1. místo - Kateřina Kouláková
148 bodů

2. místo - Karolína Gudasová
142 bodů

3. místo - Barbora Smejkalová
117 bodů

Zlín, 26. 5. 2012 - S počtem 148 bodů vyhrála sobotní finále pěvecké soutěže Czechtalent 2012 Kateřina Kouláková z Palkovic. Za svůj výkon získala pozlacenou sošku – symbol Zlíntalentu a dvacet tisíc korun. Na druhém místě se umístila jednadvacetiletá Karolina Gudasová z Berouna se 142 body a se 117 body třetí příčku obsadila dvaadvacetiletá Barbora Smejkalová z Prahy.

Svůj um tentokrát předvedlo v kině deset mladých talentovaných zpěvaček. V první části večera každá z nich přednesla jednu píseň. Poté vybrala porota čtyři superfinalistky, které v druhé části soutěže zazpívaly další skladbu a utkaly se o prvenství. Jejich výkony posuzovalo osmnáct českých i zahraničních osobností kulturní a politické scény. Tito byli rozděleni na Malou a Velkou porotu.

V Malé porotě, která hlasovala veřejně, zasedl její předseda PhDr. Miloš Skalka, frontman hostující kapely Chinaski a americký producent a skladatel Michael Jay. Velké porotě 

předsedal prezident festivalu Luděk Malár a spolu s ním hodnotili soutěžící neveřejně pomocí hlasovacích lístků například Eduard Krečmar, Lída Nopová, Daniel Hádl, Láďa Kerndl, Stanislav Hložek, Ivan Rössler, Libor Lukáš a další. Czechtalent Zlín je ryze český festival populární hudby pro talentované zpěváky a zpěvačky do pětadvaceti let a tradici toho festivalu, který se ve Zlíně uskutečnil již posedmnácté, potvrzuje i vysoký zájem ze strany soutěžících. Letos obdržela pořádající agentura EMP Music 273 videonahrávek z České republiky i ze sousedního Slovenska.

více na: www.czechtalent.cz/2012

ladislava-manickova

1. místo - Ladislava Maníčková
148 bodů

2. místo - Kristýna Šebíková
142 bodů

3. místo - Kristýna Daňhelová
117 bodů

S prvním únorem se již pošestnácté mladým zpěvákům a zpěvačkám populární hudby otevírá možnost představit se na festivalu Czechtalent Zlín. Talentovaní interpreti ve věku 15 – 25 let se mohou přihlásit do soutěže až do 31. března 2011. Stačí poslat jednu až dvě videonahrávky svého pěveckého přednesu na adresu pořádající agentury EMP Music.

Do 8. dubna bude vybráno A&R oddělením pořádající agentury EMP Music 30-40 semifinalistů, kteří se pokusí 16. dubna v Golem Gambrinus Clubu probojovat do finále. Jeho datum je stanoveno na 28. květen a uskuteční se ve Velkém kině ve Zlíně. Za vítězství v soutěži Czechtalent Zlín 2011 získá nejlepší zpěvák nebo zpěvačka finanční odměnu 20.000 Kč a sošku od sochařky Petry Vajdákové.

Porota: Luděk Malár, Miloš Skalka, Vašo Patejdl, Ivan Rossler, Eda Krečmar ,Dan Hádl ,Vladimír Bár,Josef Řezníček, Svatopluk Janík,Jan Smolík,Tereza Pavlovsky,Michaela Mitáčková,Karel Markytán,Taťána Nersesjan,Libor Lukáš

více na: www.czechtalent.cz/2011